![](https://vomskt-korolevo-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2014/05/kylt-muz.jpg)
Робочий візит до установ культури с. Черна
20.05.2021![](https://vomskt-korolevo-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/zahust-dit.jpg)
З Днем захисту дітей
01.06.2021Активні та спортивні сьогодні були відзначені в Королівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1. Відділ освіти, молоді, спорту, культури і туризму Корролівської селищної ради нагородив грамотами кращих тренерів, які відповідали за підготовку учнів до фінального етапу Всеукраїнського заходу Шкільні ліги від “Juniorz” з чирлідингу. Дякуємо за розвиток фізичної культури і спорту у громаді та свідоме ставлення до власного здоров’я та здоров’я оточуючих.