![](https://vomskt-korolevo-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/318020588_3405784252999942_734413535632112724_n-1.jpg)
В Королівській громаді пройшов І етап гри “Відун”
06.12.2022![](https://vomskt-korolevo-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/95.jpg)
Реорганізація: куди подавати заяви-розрахунки з 01 січня
04.01.2023Яскраво, колоритно та самобутньо 22 грудня в Закарпатському музеї архітектури та побути відкрили виставку творів народного мистецтва “Різдвяне сяйво”. Представила на цій виставці традиційні ремесла і Королівська громада. Ткані покровці (доріжки), тайстри (сумки) та гуні з музею-майстерні ткацтва (с. Черна) збагатили яскравими барвами виставку ініційовану Закарпатським обласним організаційно-методичним центром культури. Колектив працівників установ культури Королівської селищної ради – “Затисянські візерунки” доповнили захід колоритною різдвяною програмою та побажали миру, щастя і злагоди всім українським родинам.
![](https://vomskt-korolevo-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/321459915_557010289623037_1088232623909297495_n.jpg)
![](https://vomskt-korolevo-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/321244431_602077208587137_5805776012595510048_n.jpg)
![](https://vomskt-korolevo-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/320620107_1211761253023440_4947899376382970230_n.jpg)