11-13 травня 2023 року в Королівській громаді відбувся місцевий етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Учні випускних класів закладів загальної середньої освіти Королівської селищної ради взяли участь в навчально-польових зборах
10.05.2023
З Днем Вишиванки вітали дошкільнята Королівської громади
18.05.2023
Показати всі

11-13 травня 2023 року в Королівській громаді відбувся місцевий етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

11-13 травня 2023 року в Королівській громаді відбувся місцевий етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»),проведений у формі триденного таборування.

Табір «Королівська фортеця» прийняв 11 команд закладів загальної середньої освіти Королівської селищної ради – 8 роїв середньої вікової групи та 3 рої старшої вікової групи.

Програма була дуже насиченою, та поєднувала в собі, як національно-патріотичне виховання, так і підтримку здорового способу життя серед учнівської молоді.

В перший день після реєстрації учасників і розгортання табору відбулось урочисте відкриття заходу та заліковий для учасників конкурс «Пластун». Також були організовані спортивні ігри, смуга перешкод, вишколи з роями та чотами. Завершився перший день ватрою «В колі друзів».

Другого дня учасники пройшлись так званим «Шляхом Пинті», туристичним маршрутом, який пролягає околицями Новоселиці. Учасники походу мали змогу відчути себе справжніми опришками, а також збагатити свої знання по краєзнавству та історії рідного краю, відвідавши Успенську церкву, унікальну дерев’яну сакральну споруду ХVII століття. В цей день були також проведені вишкіл з надання першої медичної (долікарської) допомоги за участі Виноградівського відділенням екстренної медичної допомоги та заліковий конкурс «Рятівник» – надання допомоги потерпілому в умовах бойових дій.

Третій день розпочався військовим вишколом, який для джур провели інспектори відділення інспекторів прикордонної служби «Хижа» Мукачівського прикордонного загону Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України.

За підсумками конкурсів «Впоряд» (4 листопада 2022р.), «Відун» (6 грудня 2022 р.), «Пластун», «Рятівник» і «Таборування», кращими роями в середній віковій групі стали:

І місце – Королівська гвардія (Королівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів #1)

ІІ місце – Джури козацькі (Хижанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО)

ІІІ місце – Гетьмани (Веряцька гімназія)

ІІІ місце – Чернянські соколи (Чернянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів)

За підсумками конкурсів «Пластун», «Рятівник» і «Таборування» кращими роями в старшій віковій групі стали:

І місце – Королівська січ (Королівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів #1)

ІІ місце – Молоді козаки (Хижанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО)

ІІІ місце – Хоробрі серця (Сасівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів)

Команди які зайняли перші місця в місцевому етапі представлятимуть Королівську громаду в районному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), який відбудеться в кінці травня.

На урочистій частині з нагоди закриття таборування проведені підсумки гри також і для молодшої вікової групи, зокрема в конкурсі звітів роїв про роботу роїв перемогу здобули:

І місце – Котигорошки (Королівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів #1)

ІІ місце – Котигорошки (Новоселицька гімназія))

ІІІ місце – Веселі козачата (Веряцька гімназія)

Щиро дякуємо всім джурам та їх виховникам за проведену роботу, за ваш щирий патріотизм та активну громадянську позицію.

Коментувати не дозволено.

Перейти до вмісту