![](https://vomskt-korolevo-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/1684134535265.jpg)
Учні випускних класів закладів загальної середньої освіти Королівської селищної ради взяли участь в навчально-польових зборах
10.05.2023![](https://vomskt-korolevo-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/347431891_1208627646502987_6559641875239804128_n.jpg)
З Днем Вишиванки вітали дошкільнята Королівської громади
18.05.202311-13 травня 2023 року в Королівській громаді відбувся місцевий етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)
![](https://vomskt-korolevo-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/img_5588-800x480.jpg)
11-13 травня 2023 року в Королівській громаді відбувся місцевий етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»),проведений у формі триденного таборування.
Табір «Королівська фортеця» прийняв 11 команд закладів загальної середньої освіти Королівської селищної ради – 8 роїв середньої вікової групи та 3 рої старшої вікової групи.
Програма була дуже насиченою, та поєднувала в собі, як національно-патріотичне виховання, так і підтримку здорового способу життя серед учнівської молоді.
В перший день після реєстрації учасників і розгортання табору відбулось урочисте відкриття заходу та заліковий для учасників конкурс «Пластун». Також були організовані спортивні ігри, смуга перешкод, вишколи з роями та чотами. Завершився перший день ватрою «В колі друзів».
![](https://vomskt-korolevo-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/346766740_258378850035742_8838666610008635767_n.jpg)
Другого дня учасники пройшлись так званим «Шляхом Пинті», туристичним маршрутом, який пролягає околицями Новоселиці. Учасники походу мали змогу відчути себе справжніми опришками, а також збагатити свої знання по краєзнавству та історії рідного краю, відвідавши Успенську церкву, унікальну дерев’яну сакральну споруду ХVII століття. В цей день були також проведені вишкіл з надання першої медичної (долікарської) допомоги за участі Виноградівського відділенням екстренної медичної допомоги та заліковий конкурс «Рятівник» – надання допомоги потерпілому в умовах бойових дій.
Третій день розпочався військовим вишколом, який для джур провели інспектори відділення інспекторів прикордонної служби «Хижа» Мукачівського прикордонного загону Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України.
![](https://vomskt-korolevo-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/img_8264.jpg)
За підсумками конкурсів «Впоряд» (4 листопада 2022р.), «Відун» (6 грудня 2022 р.), «Пластун», «Рятівник» і «Таборування», кращими роями в середній віковій групі стали:
І місце – Королівська гвардія (Королівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів #1)
ІІ місце – Джури козацькі (Хижанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО)
ІІІ місце – Гетьмани (Веряцька гімназія)
ІІІ місце – Чернянські соколи (Чернянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
За підсумками конкурсів «Пластун», «Рятівник» і «Таборування» кращими роями в старшій віковій групі стали:
І місце – Королівська січ (Королівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів #1)
ІІ місце – Молоді козаки (Хижанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО)
ІІІ місце – Хоробрі серця (Сасівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
Команди які зайняли перші місця в місцевому етапі представлятимуть Королівську громаду в районному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), який відбудеться в кінці травня.
На урочистій частині з нагоди закриття таборування проведені підсумки гри також і для молодшої вікової групи, зокрема в конкурсі звітів роїв про роботу роїв перемогу здобули:
І місце – Котигорошки (Королівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів #1)
ІІ місце – Котигорошки (Новоселицька гімназія))
ІІІ місце – Веселі козачата (Веряцька гімназія)
Щиро дякуємо всім джурам та їх виховникам за проведену роботу, за ваш щирий патріотизм та активну громадянську позицію.