![](https://vomskt-korolevo-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/vupysk-43-w800-h800-1-150x150.jpg)
Випускникам Королівської громади вручили свідоцтва про здобуття освіти
02.07.2021![](https://vomskt-korolevo-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/08/img1616161597.jpg)
Робота закладів освіти в умовах карантину
11.08.2021“Королівська гвардія” гідно представила Закарпаття у ІІІ (Всеукраїнському) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”)
![](https://vomskt-korolevo-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/08/230197938_3076051492681422_4011432064015875167_n-1080x480.jpg)
З 19 до 29 липня 2021 року на території Чернівецької області проходив ІІІ етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) “Джура 2021: Буковинська січ”. Участь у зазначеному всеукраїнському заході взяв рій “Королівська гвардія” Королівського закладу загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів №1 Королівської селищної ради Берегівського району.
На Буковину з’їхалися найкращі команди із 24 областей України. В ході гри джури познайомились з представниками інших реніонів України, історією Буковини та відвідали три міста – Хотин, Вижниці і Чернівці. Проведено ряд різноманітних виховних, інформаційних, культурно-масових заходів для „джур”.
Під час всеукраїнського етапу гри “Сокіл” (“Джура”) учасники рою “Королівська гвардія” увійшли до шістки найкращих команд та вибороли кубок за третє місце у змаганні “Метання гранати”.