![](https://vomskt-korolevo-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/08/230197938_3076051492681422_4011432064015875167_n.jpg)
“Королівська гвардія” гідно представила Закарпаття у ІІІ (Всеукраїнському) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”)
02.08.2021![](https://vomskt-korolevo-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/08/0-02-05-c2ec84f815ef4a50b089597926b41bbb03c9015f3364078b21eaef1358373f7b_1c6da01463fd77-oue3bo150ptkw6gh8cr3128ojwnwfj82ntghmvamcg.jpg)
Королівська селищна рада провела урочистості з нагоди 30-ї річниця Дня Незалежності України
25.08.2021COVID-19 – гостра респіраторна хвороба, спричинена коронавірусом SARS-CoV-2. Тяжкість перебігу захворювання залежить від багатьох факторів. Захистити себе та інших від інфікування допоможуть прості й корисні звички: використовуйте захисні маски, користуйтеся дезінфектантами, мийте руки і тримайте дистанцію понад 1,5 м.
На даний час повний курс вакцинації є ключовим моментом у захисті від усіх штамів Covid-19, включно з «Дельта». Щеплення здійснюються вакцинами, які рекомендовані ВООЗ:
- Comirnaty/Pfizer–BioNTech
- CoronaVac/Sinovac Biotech
- AstraZeneca (Covishield, SKBio)
- Moderna
Постановою КМУ від 28 липня 2021 р. №787 внесено зміни до Постанови КМУ від 9 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», згідно з якими забороняється відвідування закладів освіти здобувачами освіти та проведення в закладах освіти масових заходів (вистав, свят, концертів) за участю здобувачів освіти у разі відсутності у більш як 20 відсотків персоналу закладу освіти документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації, тобто у «жовтій», «помаранчевій», чи «червоній» зонах карантину заклади освіти усіх форм зможуть працювати лише за умови, що 80% і більше персоналу пройшло повну вакцинацію.
Україна розпочала п’ятий етап вакцинації. Всі охочі можуть вакцинуватись у найближчому пункті щеплень чи центрі масової вакцинації (Виноградівський міський будинок культури, другий поверх, з 10.00-15.00). Щеплення – добровільні й безоплатні. Вакцинація ефективно запобігає тяжкому перебігу хвороби й рятує життя.