![](https://vomskt-korolevo-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/20210831_142500-1-1024x768-1-150x150.jpg)
Заклади загальної середньої освіти Королівської селищної ради отримали засоби навчання та обладнання для 1-4 класів по Новій українській школі
10.09.2021![](https://vomskt-korolevo-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/p1000393-scaled.jpg)
Традиції ткацтва в с. Черна
16.09.20219 вересня 2021 року в рамках відзначення Дня фізичної культури і спорту в Королівській селищній раді проведено заходи по промоції здорового та активного способу життя серед учнівської молоді.
Розпочався захід розминкою-флешмобом за участі професійних фітнес-тренерів. Після розминки 9 закладів загальної середньої освіти громади взяли участь в змаганнях з міні-футболу серед юнаків. Крім того, на базі Королівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 1 пройшли спортивні естафети «Сool games» та ознайомлено присутніх з новими елементами спортивних модулів.
З вітальним словом до присутніх звернулися заступник Королівського селищного голови Олександр Ковалевський та начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Королівської селищної ради Терезія Тодавчич, які побажали учням активно долучатись до спортивних заходів, вести активний та здоровий спосіб життя.
Кращі з кращих були відзначені грамотами Королівської селищної ради та відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму за вагомий внесок у розвиток спорту, активну участь у змаганнях. Окремо нагороджено переможців футбольного чемпіонату:
І місце – Королівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1
ІІ місце – Королівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 2
ІІІ місце – Сасівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів
Команди отримали грамоти та медалі, а кожна школа – футбольні м’ячі, як заохочення до подальших успіхів.
В естафетах «Сool games» також визначені перші 3 місця:
І місце – Королівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 2
ІІ місце – Чернянський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів
ІІІ місце – Королівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1
Учасники естафет отримали грамоти та медалі.
![](https://vomskt-korolevo-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/20210909_095820-1024x768.jpg)
![](https://vomskt-korolevo-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/20210909_145502-1024x768.jpg)