![](https://vomskt-korolevo-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/20220405_090248-scaled.jpg)
5 квітня 2022 року відділ освіти, молоді, спорту, культури і туризму Королівської селищної ради провів атестацію педагогічних працівників громади
05.04.2022![](https://vomskt-korolevo-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/fond_soczialnogo_strahuvannya_ukrayiny_logo.jpg)
Вагітні отримають декретну допомогу від Фонду навіть з-за кордону
06.05.2022На виконання розпорядження Королівської селищної ради № 65 від 26 квітня 2022 року «Про благоустрій населених пунктів, проведення акції «Закарпаттю – чисте довкілля», місячника «Чисті довкілля» та встановлення єдиного санітарного дня з очищення території громади» 5 травня 2022 року закладами освіти, установами культури та Відділом освіти, молоді, спорту, культури і туризму Королівської селищної ради та старостинськими округами проведено день благоустрою. Спільними зусиллями було впорядковано прилеглі території комунальних установ, висаджено квіти, дерева та кущі. Розпорядженням голови також визначено, що акція «Закарпаттю – чисте довкілля» матиме безстроковий характер, а кожна п’ятниця буде днем санітарної очистки території громади.
![](https://vomskt-korolevo-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/img-526bf95ffacee83b4705ca728a116f95-v-768x1024.jpg)
![](https://vomskt-korolevo-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/0-02-0a-7bb58d4d1c8d3a308f4ee00934bab1511529577c572dc0d8ee4b944a4c6c9760_b15926c3-1024x766.jpg)
![](https://vomskt-korolevo-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/278904894_3102085320031694_8032300331528868347_n.jpg)