![](https://vomskt-korolevo-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/03/275049199_2958646057780456_3185867425582449299_n.jpg)
Спільними зусиллями до перемоги
09.03.2022![](https://vomskt-korolevo-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/278904894_3102085320031694_8032300331528868347_n-1-150x150.jpg)
Закарпаттю – чисте довкілля
05.05.20225 квітня 2022 року відділ освіти, молоді, спорту, культури і туризму Королівської селищної ради провів атестацію педагогічних працівників громади
![](https://vomskt-korolevo-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/20220405_090248-1200x480.jpg)
5 квітня 2022 року проведено засідання атестаційної комісії ІІ рівня у відділі освіти, молоді, спорту, культури і туризму Королівської селищної ради. Підлягало атестації 22 педпрацівників закладів освіти громади.
За результатами атестації підтверджено відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» – 16 педагогічним працівникам, на відповідність раніше присвоєному педагогічному званню «старший учитель» – 9 педпрацівникам, присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» – 6 вчителям, педагогічне звання «старший вчитель» – 2 педагогам.
![](https://vomskt-korolevo-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/04/20220405_093132-1024x768.jpg)
Незважаючи на воєнний стан, підвищення професійного рівня вчителів та адаптація до нових вимог щодо організації освітнього процесу є вкрай важливими та можуть позитивно впливати на якість і результативність навчально-виховного процесу.
Підводячи підсумки, атестаційна комісія зазначила, що всі педагоги, які підлягали атестації успішно її пройшли, підтверджуючи свій професіоналізм та рівень підготовки.