![](https://vomskt-korolevo-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/img_9221.jpg)
«З Україною в серці» – семінар-практикум в Сасівському ЗДО
15.11.2022![](https://vomskt-korolevo-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/316134451_3391457861099248_8016251787031374904_n.jpg)
Вітаємо
18.11.202216 листопада 2022 року пройшов семінар-практикум на тему: “Особливості вокального співу у процесі мистецького розвитку дитини”, який провела викладач Королівської школи мистецтв Муравець Наталія Степанівна за участі юних вокалісток: Роман Анни-Аделії (3 клас) та Лакатош Євангелії (4 клас), концертмейстер Касинець Наталія Юріївна. Присутні не лише ознайомились з першими спробами вокального співу юних виконавиць, але й мали змогу поспілкуватись про проблемні питання та методики виховання вокалістів.
![](https://vomskt-korolevo-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/315325029_1504119463440861_6492904642135562079_n.jpg)
![](https://vomskt-korolevo-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/316157568_1504120750107399_5483014843193179943_n.jpg)