![](https://vomskt-korolevo-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/412734378_1663705560704469_7623196109878037698_n-150x150.jpg)
Звітній концерт Королівської школи мистецтв
29.05.2023![](https://vomskt-korolevo-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/pracya_nepovnolitnih.jpg)
Про особливості працевлаштування неповнолітніх
12.06.20231 червня 2023 центр позашкільної освіти “Простір” вперше в Королівській громаді проводить спортивно-розважальний захід “Ми діти сильної країни – України”, з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. Для дітей та молоді організатори створили 4 локації, де проводяться спортивні змагання з футболу та волейболу, творчі конкурси та майстер-класи в “Лісовій школі”. Свої творчі здібності дітлахи можуть проявити в малюнках на асфальті та мистецькій зоні. “Живі іграшки”, які завітали на свято, роблять його ще яскравішим та веселішим. Свою спортивну форму показали також дівчата чірлідерки, виконавши спортивний флеш-моб.
Кращі з кращих, переможці та призери конкурсу малюнків, конкурсу малюнків на асфальті та футбольного турніру були нагороджені грамотами та подарунками.
![](https://vomskt-korolevo-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/350511236_1293689501239429_5753865047476105523_n.jpg)
![](https://vomskt-korolevo-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/350524749_240441768681328_8317268853906315641_n.jpg)
![](https://vomskt-korolevo-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/350780659_1000452977968678_2109078704636024740_n.jpg)