![](https://vomskt-korolevo-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/pracya_nepovnolitnih.jpg)
Про особливості працевлаштування неповнолітніх
12.06.2023![](https://vomskt-korolevo-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/1687864207695.jpg)
Оператори котлів закладів загальної середньої освіти Королівської селищної ради пройшли підготовку до початку опалювального сезону 2023-2024 р.р.
27.06.2023На території Королівської селищної ради з 8 по 16 червня, для учнівської молоді закладів загальної середньої освіти, були організовані 4 пришкільні табори різного спрямуваня. 150 дітей віком 7-16 років розвивали свої здібності в мовних, творчих та краєзнавчих пришкільних таборах.
Оганізація корисного відпочинку, оздоровлення, створення змістовного (розвиваючого) дозвілля, підвищення мотивації учнів до практичного застосування набутих знань- головна мета таких пришкільних таборів.
![](https://vomskt-korolevo-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/qr-quiz.jpg)
Діти з цікавістю провели час, зарядилися позитивними емоціями, мали змогу покращити свої знання з окремих навчальних дисциплін, побувати в різних місцях рідного краю та були вдячні учителям за проведені заходи.
![](https://vomskt-korolevo-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/355446254_589181900018487_7705629838580635390_n.jpg)
Звіт про роботу пришкільного “Росинка” на базі Сасівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів у 2022-2023 н. р. (8-15 червня)
Програма відпочинку включала:
- зміцнення здоров’я дітей, дотримання режиму харчування, вітамінізацію організму,
- організацію ігор і проведення заходів на свіжому повітрі,
- поповнення життя дітей цікавими культурними подіями,
- зміцнення дружби і співпраці між дітьми різного віку,
- розвиток творчих здібностей, ініціативи та активності дитини,
- прищеплення навичок самообслуговування, поваги до рідної природи.
- вивчення української, іноземної мови та математики.
![](https://vomskt-korolevo-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/zakrytyya-taboru.jpg)
Звіт про роботу пришкільного табору “Шкільна сімя” на базі Хижанського ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО у 2022-2023 н. р. (12-16 червня)
Робота літнього мовного табору була спланована за тематичними днями, а саме: «День знайомства», «День квесту», «День арт-терапія», «День пригод», «День казки», «День закриття табору». Вдалося також створити відповідне мовне середовище та умови для заохочення учнів до вивчення англійської та німецької мов.
![](https://vomskt-korolevo-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/355675681_1616723695469904_7450590021632115554_n.jpg)
Звіт роботи пришкільного мовного табору “Щасливі друзі” при Королівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 (12-16 червня)
Під час роботи табору діти брали активну участь у розучуванні пісень, конкурсах, ігрових вправах, які були спрямовані на засвоєння нової лексики, а також невимушене спілкування англійською мовою. При складанні завдань вчителі використовували і гейміфіковані цифрові освітні ресурси. Так дітям дуже сподобався такий вид роботи як «Квест», де діти шукали слова за допомогою QR-кодів і складали з них речення або приказки англійською мовою.
![](https://vomskt-korolevo-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/krosvordy.jpg)
Звіт роботи пришкільного мовного табору “Романтика” при Королівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 (12-16 червня)
Під ча таборування було проведено:
- день безпеки, спортивні змагання;
- екскурсія у Мукачівський замок Паланок, день ІТ;
- день іноземних мов, екскурсія в Мукачівський кінотеатр;
- день психології, тренінги;
- день мистецтва, екскурсія в м. Хуст.
![](https://vomskt-korolevo-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/den-it3-1.jpg)