![](https://vomskt-korolevo-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/07/62e22e29c0dbe672727334-1-150x150.png)
З Днем Української Державності
27.07.2023![](https://vomskt-korolevo-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2023-08-24_11-41-16-856-150x150.jpg)
З Днем Незалежності України!
24.08.202323 серпня в Україні відзначають День Державного Прапора.
Синьо-жовтий прапор для українців − це символ свободи і боротьби за незалежність.
З цієї нагоди на території Королівської селищної ради пройшла церемонія підняття державного прапора України, в якій взяли участь селищний голова Антон Чейпеш, заступники селищного голови Павло Фабріці та Олександр Ковалевський, начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Терезія Тодавчич, працівники апарату та структурних підрозділів Королівської селищної ради, старости сіл, керівники та працівники закладів освіти та культури, громадськість селища.
![](https://vomskt-korolevo-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2023-08-23_13-44-09-059.jpg)
День державного прапора України розпочали хвилиною мовчання за тих, хто загинув за свободу та незалежність України.
![](https://vomskt-korolevo-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2023-08-23_13-52-01-324.jpg)
Селищний голова Антон Чейпеш урочисто підняв синьо-жовтий прапор та виступив з вітальними словами, висловлюючи надію на те, що на наступний рік будемо відзначити цю подію на мирній українській землі.
Державний Прапор як символ країни є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення. Під синьо-жовтим прапором в Україні нині зустрічають іноземних гостей, виносять на сцену під час концертів зірки, військовослужбовці складають присягу, працюють українські посольства, він вивішується в ООН та майорить на усіх держбудівлях.
А від початку повномасштабного вторгнення Росії на українську територію ще більше символізує боротьбу за волю, свободу і незалежність. Під час звільнення населеного пункту бійці ЗСУ підіймають там синьо-жовтий стяг.
З патріотичними піснями та віршами виступили культпрацівники колективу “Затисянські візерунки”.