![](https://vomskt-korolevo-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennya_viber_2024-02-08_14-09-02-964-150x150.jpg)
Відкриття пам’ятної дошки загиблим захисникам України
08.02.2024![](https://vomskt-korolevo-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/418294070_915214600158075_8563137712284347075_n-1-150x150.jpg)
«Класи безпеки» створені в закладах освіти Королівської громади
15.02.2024Всеукраїнські змагання “Пліч-о-пліч” всеукраїнські шкільні ліги” стартували в Королівській громаді
![](https://vomskt-korolevo-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/426437797_3703432996568398_4920530493572546435_n-800x480.jpg)
14 команд 9 закладів освіти Королівської селищної ради взяли участь в територіальному етапі змагань з волейболу в системі “Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги” з гаслом – “Разом Переможемо”.
![](https://vomskt-korolevo-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/426437797_3703432996568398_4920530493572546435_n.jpg)
9 лютого 2024 року в спортивному залі Королівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 урочисто відкрили територіальний етап шкільних ліг. 6 команд дівчат та 8 команд юнаків взяли участь у змаганнях з волейболу, які символічно провели у Всесвітній день волейболу. Антон Чейпеш, голова Королівської селищної ради, привітав всіх з початком Всеукраїнських змагань, та побажав вдалих ігор та хороших результатів.
До вітального слова також долучились директор Королівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 – Кльофа Іван та амбасадор ігор від Королівської громади ,кандидат у майстри спорту, гравець збірної Закарпатської області з волейболу -Яковлєв Анатолій.
![](https://vomskt-korolevo-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/426432303_3703433073235057_8038603076170992717_n.jpg)
Своїми захоплюючими виступами розпочали спортивне свято амбасадорки нашої громади, учасниця та призерка Чемпіонатів України з художньої гімнастики – учениця 7-го класу Королівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Кіш Ангеліна, учениці 8-го класу, вихованки студії мистецтв “New Art”, переможниці та призерки турнірів із сучасних танців – Довбак Златослава та Чонка Маріанна .
![](https://vomskt-korolevo-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/427414062_3084173521713080_7720563899613131287_n.jpg)
За підсумками ігор серед дівчат визначилась команда-переможець та призери змагань:
І місце – “Леді Сасова” Сасівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів
ІІ місце – “Хижанські Пантери” Хижанського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів -ЗДО
ІІІ місце – “Чернянські Яструби” Чернянського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів
4. “Новоселицькі Фенікси” Новоселицької гімназії
5. “Королівські Рисі” Королівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1
6. “Королівські Чайки” Королівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2
Дівчата нагороджені кубком, грамотами та медалями, нагородження проводила начальник відділу,молоді,спорту, культури та туризму Королівської громади – Тодавчич Терезія Олексіївна.
![](https://vomskt-korolevo-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/426809324_3084173471713085_7035057193298401971_n.jpg)