![](https://vomskt-korolevo-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/426437797_3703432996568398_4920530493572546435_n-150x150.jpg)
Всеукраїнські змагання “Пліч-о-пліч” всеукраїнські шкільні ліги” стартували в Королівській громаді
12.02.2024![](https://vomskt-korolevo-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/zobrazhennya_viber_2024-02-23_13-30-58-201-150x150.jpg)
У їх серцях жила і живе Україна
23.02.202415 лютого 2024 року на базі Королівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 та Сасівського закладу дошкільної освіти відкрились «класи безпеки».
![](https://vomskt-korolevo-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/img-92ea949358a7a67de818f2a32e7cac68-v.jpg)
Класи безпеки – це інтерактивні класи, технічне оснащення яких дозволяє забезпечити навчання учнів та вихованців закладів освіти основам безпечного середовища, зокрема проводити заняття з:
- правил пожежної безпеки,
- правил мінної безпеки,
- правил цивільного захисту,
- засвоєння алгоритму дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру.
Проєкт реалізовано за кошти місцевого бюджету, а функціонування таких класів сприятиме систематичній підготовці дітей та молоді з питань цивільного захисту, особистої безпеки, здорового способу життя та формування навичок самозахисту і рятування в умовах надзвичайних ситуацій, адже створення безпечних умов в закладах освіти є одним із головних пріоритетів держави під час війни в Україні.
![](https://vomskt-korolevo-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/417750924_304492318913415_3674537990402856972_n.jpg)
До роботи у класах безпеки будуть залучатися педагогічні працівники, фахівці ДСНС, Нацполіції, медичні працівники, учасники бойових дій, фахівці з мінної безпеки тощо.
![](https://vomskt-korolevo-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/20240215_111936-1.jpg)
Першою такою співпрацею стало проведення громадської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти», організованою спільно з Берегівським районним ГУ ДСНС України в Закарпатській області. Метою акції є ознайомлення та навчання населення основам пожежної безпеки, роз’яснення питань безпеки життєдіяльності, популяризації професії рятувальника тощо.
![](https://vomskt-korolevo-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/417783532_922290722445705_3175905333139543210_n.jpg)