![](https://vomskt-korolevo-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/zobrazhennya_viber_2021-10-01_10-16-39-823-e1633076189260.jpg)
Королівська громада відзначила День працівників освіти
01.10.2021![](https://vomskt-korolevo-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/20211012_143256-scaled.jpg)
12 жовтня 2021 року в Королівській громаді вітали військовослужбовців з Днем захисника України
13.10.2021Всеукраїнський день бібліотек відзначається в Україні щорічно 30 вересня.
З цієї нагоди голова Королівської селищної ради Антон Чейпеш та начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Терезія Тодавчич привітали всіх бібліотекарів громади та найкращих нагородили грамотами селищної ради.
У виступах для бібліотекарів та всіх поціновувачів літератури пролунали найкращі побажання. Адже, завдяки цим установам зв’язок між людиною і книгою все ще живий, хоча його і витісняють сучасні технології. Бажаємо, щоб все більше людей відвідувало читальні зали і заводили абонементні картки в бібліотеках. Підтримуйте вітчизняних авторів і знайомтеся із зарубіжними. Пам’ятайте, що книга — найкращий співрозмовник, порадник і друг.
![](https://vomskt-korolevo-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/zobrazhennya_viber_2021-10-01_12-01-43-643-1.jpg)