![](https://vomskt-korolevo-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/p1000611-scaled.jpg)
Скарбничка нематеріальної культурної спадщии Королівської громади поповнилась новим об’єктом
26.10.2021![](https://vomskt-korolevo-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/5fc0ef00b8f46049413224.jpg)
Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» проведена в закладах освіти Королівської селищної ради
10.12.202120 років минуло з того часу, як Теківська гімназія гостинно відкрила двері .
18 листопада 2021 року в залі Теківської гімназії відбулися урочистості з нагоди 20-ої річниці відкриття нової школи.
З вітальними словами до присутніх звернулися начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Терезія Тодавчич, староста села Теково Лариса Лабатій, директор Теківської гімназії Вікторія Чейпеш. У виступах звучали найкращі слова-привітання: школі-ювілярці – процвітання, вчителям та учням – невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів.
На заході Теківській гімназії вручено подарунковий сертифікат на придбання принтера для потреб школи. Святкову атмосферу у залі своїми пісенними та танцювальними номерами створили учні 1-9 класів Теківської гімназії.
Завершилося свято урочистим святковим тортом з феєрварками.
![](https://vomskt-korolevo-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/zobrazhennya_viber_2021-11-18_13-54-54-668-934x1024.jpg)
![](https://vomskt-korolevo-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/zobrazhennya_viber_2021-11-18_13-54-54-708-1024x965.jpg)
![](https://vomskt-korolevo-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/11/zobrazhennya_viber_2021-11-18_14-18-14-011-1024x498.jpg)