![](https://vomskt-korolevo-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/20230907_111540-150x150.jpg)
7 вересня 2023 року відбувся фестиваль спорту в Королівській громаді
07.09.2023![](https://vomskt-korolevo-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/384512649_3615282582050107_17643184077146285_n-1-150x150.jpg)
День захисника та захисниць України відзначили в Королівській громаді
29.09.2023Велика освітянська родина Королівської громади зібралась разом 28 вересня 2023 року на зустріч-вогник “Посмішка вчителя – зернина ПЕРЕМОГИ”, щоб відзначити День працівників освіти, День позашкілля та Всеукраїнський день дошкілля.
Педагоги – це ті люди, які своєю працею формують нове покоління громадян, передаючи кожній молодій людині неоціненні скарби освіченості, духовності, таланту та прагнення змінювати на краще своє життя і долю своєї країни. Це одна з найбільш шанованих і одночасно важких професій, але без неї розвиток громадянського суспільства – неможливий. Освітяни, батьки, місцеве самоврядування та громадськість спільними зусиллями реалізують право кожної дитини на освіту, створюють належні умови для самореалізації особистості.
![](https://vomskt-korolevo-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/383402476_3615175042060861_24784448870094351_n.jpg)
![](https://vomskt-korolevo-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/383524501_3615208272057538_3336606107681342959_n.jpg)
Працівники 20 закладів освіти та позашкілля Королівської селищної ради зібрались разом 28 вересня, щоб поділитись досвідом та цінними напрацюваннями, а також привітати один одного з професійними святами.
Кращі з кращих були відзначені грамотами Королівської селищної ради за високий професіоналізм та досягнення в роботі, хоча в такий нелегкий час, в умовах воєнного стану, праця кожного важлива та неоціненна.
![](https://vomskt-korolevo-sr.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/383092626_3614694688775563_3788808151816639041_n.jpg)
Головне побажання, яке лунало від кожного освітянина – це мирна Україна, де кожна дитина могла б почувати себе в безпеці, під опікою та турботою своїх батьків, вихователів та вчителів.
Шановні колеги – освітяни! Від щирого серця бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги, віри та терпіння.